درباره ما

 

سفیران سبز امید عنوان شورایی است که در آن نمایندگان تشکل های وفادار به منشور جنبش سبز در خارج از ایران ضمن ایجاد ارتباط نزدیک میان هسته های متبوع خود در مورد انجام فعالیت های مشترک در راستای نیل به اهداف جنبش سبز به تشریک مساعی می پردازند. این تشکل ها عبارتند از:

دانشجویان سبز نروژ (نُرسا)
راه سبز اتاوا
راه سبز امید گوتنبرگ (رساگ)
راه سبز ایرانیان بریتانیا (رساب)
راه سبز ایرانیان مالزی (رسام)
کانون دانشجویان و دانش اموختگان اصلاح طلب مقیم آلمان (کادِص)
کانون دکتر علی شریعتی، دانشجویان ایرانی مقیم فرانسه

سیاست ها و جهت گیری های مربوط به نشست های سالیانه سفیران سبز امید به عنوان بخشی از وظایف شورا در آن تدوین می گردد. نخستین نشست سالانه سفیران سبز امید در تابستان سال ۱۳۹۰ با حضور نمایندگان تشکل هایی که با محوریت منشور جنبش سبز شکل گرفته اند در پاریس و دومین نشست در تابستان سال ۱۳۹۱ در گوتنبرگ برگزار گردید.

جمع بندی اولین نشست سفیران سبز امید، پاریس، فرانسه
بیانیه پایانی دومین نشست سفیران سبز امید، گوتنبرگ، سوئد

ارسال به:

[Balatarin] [Facebook] [Google-plus] [Twitter] [Google] [Email]

  ۷ دیدگاه به “درباره ما”

 1. سلام،

  آیا ممکن است اسامی اعضاء این سفیران را اعلام کنید؟ حد اقل کسانی که در خارج هستند…..ما چطور به گروهتان اعتماد کنیم؟ از کجا بدانیم افراد ی که موازین اخلاقی مورد قبول ما را رعایت نمیکنند در راس گروهتان قرار ندارد.

  ممنونم

  • دوست عزیز،

   تشکل های هم سوی مختلفی در چندین کشور و شهر از قاره های مختلف در شورای سفیران سبز امید نماینده دارند. شما میتوانید شهر یا کشور محل سکونت خود را از طریق فرم ارسال پیام یا ایمیل های موجود در صفحه تماس ارسال کنید تا اگر در آن منطقه تشکلی همسو با سفیران سبز امید وجود دارد به شما معرفی کنیم و از حضور سبزتان بهره بگیریم.
   همچنین جمع بندی نشست سال قبل که در بخش بیانیه ها آمده مبنای خوبی است برای اینکه دریابید آیا اصول کاری و اخلاقی سفیران سبز امید با تفکرات شما همخوانی دارد یا خیر.

   با سپاس

 2. میخواهیم بعد از کنفرانس تان ببینیم آیا واقعا دانشجویان سبز و افرادی که فعال بودن میان یا چها را جوون که برا خوشگزرونی امدن اروپا؟

 3. ضمن سلام
  لطفا توضیح بدهید آیا نمایندگان دانشجویان سبز دانشگاه تهران و شریف و علامه نیز حضور دارند ؟ منظورم همان دانشجویانی که در زندان بودند و در حال حاظر اروپا هستند یا مانند سال قبل تعدادی از روزنامه نگاران مستقل که نقش عملی در جنبش سبز در کف خیابان نداشته اند را دعوت میکنید. چگونه میتوان با سازمان شما ارتباط برقرار کرد؟

  • دوست عزیز،
   در نشست سال گذشته در پاریس نیز چندین فعال دانشجویی از دانشگاههای مختلف کشور حضور داشتند. شما یا سایر عزیزان اگر تمایل به شرکت در نشست دارید می توانید از طریق ایمیلها و یا فرم موجود در صفحه تماس سایت با برگزارکنندگان نشست مکاتبه نمایید.

 4. با سلام
  من دانشجوی دکترا دردانشگاه امیان در فرانسه هستم و میخواستم با بخش دانشجویی مرکز شما در فرانسه اشنا شوم. لطفا راهنمایی بفرمایید
  ایا عضو میپزیرید ؟ من اصولا سیاسی نیستم ولی علاقمند به جنبش سبز هستم

 دیدگاه خود را نویسید

( مورد نیاز است )

( مورد نیاز است )


2012 © سفیران سبز امید استفاده از مطالب سایت یا بخشی از آن با ذکر منبع بلامانع است. info@safiranesabz.com