بهمن ۲۱۱۳۹۲
 
سومین نشست سفیران سبز امید

سفیران سبز امید – سومین نشست سالانه سفیران سبز امید طی روزهای ۲۵ تا ۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۲ مصادف با ۱۴ تا ۱۶ فوریه ۲۰۱۴ در شهر پاریس برگزار می گردد.

به گزارش وب سایت سفیران سبز امید، در این نشست که همزمان با پایان سومین سال حصر رهبران جنبش سبز و در ادامه دو نشست قبلی برگزار می گردد، آخرین تحولات سیاسی-اجتماعی کشور و نقش آفرینی فعالان جنبش سبز در یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و رویدادهای پس از آن مورد بحث قرار خواهد گرفت. همچنین آخرین وضعیت حصر آقایان میرحسین موسوی، مهدی کروبی و سرکار خانم رهنورد و حبس زندانیان حوادث سال ۱۳۸۸ و نیز نحوه پیگیری مطالبه رفع این مظالم بزرگ طی برنامه ویژه ای در روز  ۲۶ بهمن بررسی خواهد شد. آسیب شناسی بیش از چهار سال تاثیر گذاری جنبش سبز بر تحولات کشور و برنامه ریزی برای فعالیت های یک سال آینده سفیران سبز امید از دیگر محورهای این نشست خواهد بود.

در این نشست علاوه بر نمایندگان تشکل های عضو سفیران سبز امید، تعدادی دیگر از صاحب نظران و فعالین جنبش سبز نیز حضور خواهند داشت.

با توجه به اعلام ستاد برگزاری سومین نشست سفیران سبز امید، علاقمندان به شرکت در این نشست  می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر با آدرس ایمیل  info@safiranesabz.com تماس حاصل نمایند.

ارسال به:

[Balatarin] [Facebook] [Google-plus] [Twitter] [Google] [Email]
2012 © سفیران سبز امید استفاده از مطالب سایت یا بخشی از آن با ذکر منبع بلامانع است. info@safiranesabz.com