خرداد ۲۵۱۳۹۲
 
کمپین حسن روحانی

سفیران سبز امید – تشکل های عضو سفیران سبز امید با صدور پیامی خطاب به ملت ایران، ضمن تمجید از حضور گسترده و رای آنان به تحول خواهی، خواستار ادامه ایفای نفش آنها برای ساختن ایرانی آباد و آزاد شدند.
به گزارش وبسایت سفیران سبز امید، در بخشی از این پیام آمده است: «امید است که با رفع حصر خانگی همراهان سرافراز جنبش سبز اقایان موسوی و کروبی و سرکار خانم رهنورد، و آزادی سایر زندانیان سیاسی که رئیس جمهور منتخب جناب اقای دکتر روحانی نیز  بر آن تاکید داشته اند، هرچه سریعتر به سمت اشتی ملی و زدودن کینه‌ها و ناراحتی‌ها گام برداریم.»

متن کامل این پیام به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم
اذا جاء نصرالله والفتح، و رایت الناس یدخلون فی دین الله افواجا، فسبح بحمد ربک واستغفره انه کان توابا

ملت شریف و بزرگ ایران
درود بی‌پایان بر شما که یک بار دیگر با حضور گسترده در انتخابات ریاست جمهوری و رأی به کاندیدای مورد اجماع تحول خواهان، جلوه‌ای از تمدن بزرگ این دیار را نمایان کردید و گرد و غبار نشسته بر روی نام ایران و ایرانی را زدودید. این اراده پولادین و تحسین برانگیز برای اعمال تغییرات مسالمت آمیز در روند اداره کشور چشم جهانیان را خیره نمود. بلوغ سیاسی  ملت آنگاه جلوه بیشتری می یابد که دو حماسه قبلی در دوم خرداد سال ۱۳۷۶ و بیست و دوم خرداد ۱۳۸۸، هر یک بنحوی مغتنم شمرده نشدند و منتخبان واقعی، هر کدام به نوعی با بی‌ مهری و کارشکنی هسته‌هایی‌ در حاکمیت مواجه شدند؛ اما شما بودید که علیرغم دشواری‌ها و هزینه‌های فراوان، با تأکید بر مطالبات مترقی تان آینده روشنی برای میهن خود انتخاب نمودید و شگفت آور اینکه موجی ایجاد کردید که نخبگان و تحول خواهان را به وحدت و ائتلاف سوق داد.

این رأی پر معنا در روستاها و شهرهای کوچک و بزرگ و در داخل و خارج میهن به حجت الاسلام و المسملین دکتر حسن روحانی، فرصت بی‌نظیری است برای تغییر سیاست‌های جاری حاکمیت، که در طول هشت سال گذشته ضمن ایجاد مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی فراوان، منافع ملی و امنیت و تمامیت ارضی کشور را با تهدید مواجه کردند. امید که ارکان مختلف نظام، این پیام ملت را بدرستی دریافت نموده و به همکاری کامل با رئیس جمهور و دولت منتخب بپردازند. ما معتقدیم خشت نخست عقلانیت و تدبیر بدرستی نهاده شد و چنانچه این حضور آگاهانه ادامه یابد، بنای ایرانی پیشرفته، آباد و آزاد در اینده‌ای نه چندان دور پی ریزی خواهد شد. چنین هدفی با بهره گیری از همه ظرفیت‌های مدیریتی نظام و نیز استفاده از تجربیات ارزشمند سالهای گذشته دور از دسترس نخواهد بود.

ما، جمعی از جوانان تحول خواهی که در طول دو سال گذشته وبعضا قبل تر همه توان خود را برای رساندن پیام ملت ایران به گوش جهانیان بکار بستیم، در این انتخابات نیز فعالانه به تغییر سیاست‌های فعلی حاکمیت رأی دادیم. ما همواره در کنار ملت آگاهمان خواهیم بود تا تصویری واقعی و به دور از جنجال‌های بی‌خردان داخلی و زورگویان خارجی از کشور و ملتمان به جامعه جهانی ارایه دهیم.
امید است که با رفع حصر خانگی همراهان سرافراز جنبش سبز اقایان موسوی و کروبی و سرکار خانم رهنورد، و آزادی سایر زندانیان سیاسی که رئیس جمهور منتخب جناب اقای دکتر روحانی نیز بر آن تاکید داشته اند، هرچه سریعتر به سمت اشتی ملی و زدودن کینه‌ها و ناراحتی‌ها گام برداریم.
در پایان بازهم خداوند بزرگ را سپاس می‌گوییم که باری دیگر ملت ایران را یاری نمود تا بتواند اراده خود را بر بدخواهان و نادانان تحمیل کند.

به امید فردایی بهتر برای همه ایرانیان

سفیران سبز امید، شامل تشکلهای:

دانشجویان سبز تورینو
دانشجویان سبز نروژ، نُرسا
راه سبز اتاوا
راه سبز امید گوتنبرگ ،رساگ
راه سبز ایرانیان بریتانیا، رساب
راه سبز ایرانیان مالزی، رسام
راه سبز ایرانیان وین، رساو
سبزهای میلان
کانون دانشجویان و دانش آموختگان اصلاح طلب مقیم آلمان، کادِص
کانون دکتر علی شریعتی دانشجویان ایرانی مقیم فرانسه

ارسال به:

[Balatarin] [Facebook] [Google-plus] [Twitter] [Google] [Email]
2012 © سفیران سبز امید استفاده از مطالب سایت یا بخشی از آن با ذکر منبع بلامانع است. info@safiranesabz.com