دی ۱۴۱۳۹۱
 
مرحوم صادق کاظمی

سفیران سبز امید – در پی در گذشت پدر دکتر زهرا رهنورد، تشکلهای عضو سفیران سبز امید با انتشار پیامی به او و مهندس میرحسین موسوی تسلیت گفتند.
به گزارش تارنمای سفیران سبز امید، در این پیام آمده است: در این روزگار که حصر غیر قانونی و محدودیت غیر عادلانه اعمال شده بر شما عزیزانمان را تجربه می کنیم و کشور عزیزمان ایران، از سعادت حضور آزادانه شما محروم است، خبر درگذشت پدر گرانقدر سرکار خانم زهرا رهنورد، غم مضاعفی را برایمان رقم زده است.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

انا الله و انا الیه راجعون
سرکار خانم زهرا رهنورد و جناب آقای میرحسین موسوی

در این روزگار که حصر غیر قانونی و محدودیت غیر عادلانه اعمال شده بر شما عزیزانمان را تجربه می کنیم و کشور عزیزمان ایران، از سعادت حضور آزادانه شما محروم است، خبر درگذشت پدر گرانقدر سرکار خانم زهرا رهنورد، غم مضاعفی را برایمان رقم زده است؛ هرچند اصحاب قدرت حتی حضورتان در مراسم خاک سپاری آن عزیز از دست رفته را بر نتابیده اند، اما باور داریم نتیجه امتحان الهی اینچنین، جز سربلندی شما را رقم نخواهد زد؛ چه اینکه فردای آزاد و نزدیک این دیار، به حضور استوار شما دل بسته است.

مصیبت وارده را از صمیم قلب‌هایمان تسلیت می‌گوییم و برای آن مرحوم مغفور از خداوند متعال رحمت و آمرزش و برای بازماندگانش صبر و بردباری مسألت داریم. مجموعه سفیران سبز امید به عنوان جمعی از جوانان این کشور، پایدار و معتقد و استوار بر آرمان ها، سبزی سبزترین روزهای بهار آزادی تان را به انتظار نشسته است تا با هم و در کنار هم، سازندگان آینده ایران باشیم.

سرفراز باشید و عزت تان مُدام
سفیران سبز امید

ارسال به:

[Balatarin] [Facebook] [Google-plus] [Twitter] [Google] [Email]
2012 © سفیران سبز امید استفاده از مطالب سایت یا بخشی از آن با ذکر منبع بلامانع است. info@safiranesabz.com